Lukket

Gra internetowa

Wyścigi samochodowe. Gra będzie miała dwie możliwości trybu rozgrywki (Offline jak i Online). Aby móc grać, trzeba się zarejestrować (jedna wpłata, nie żadne abonamenty).

W trybie rozgrywki online:

-Duże miasto, w nim sklepy z samochodami, które można kupić za zwykłe $ w grze, możliwa zmiana koloru itd., dostępne będą także samochody "Premium", możliwe do kupienia tylko i wyłącznie za złote monety.

-Gra ma być nieliniowa

-Będzie to gra z możliwością zarabiania. Każdy kto będzie chciał brać udział w wyścigach online, będzie musiał kupić 100 złotych monet, wygrywa zawsze tylko jeden, tryb rozgrywki 4-osobowy. Dla przykładu 4x5=20, z czego 10% przechodzi na konto developera.

-Najniższa stawka do wzięcia udziału w wyścigu to 5 złotych monet, najwyższa to 100.

-Ma być możliwość wyzwania przeciwnika napotkanego na mieście, do wyścigu 1 vs 1, tryb rozgrywki wtedy wygląda następująco - przeciwnik który wyprzedzi drugiego, musi oddalić się od niego na odległość 500 m, wtedy wygrywa, teoretycznie taki wyścig może trwać w nieskończność (dopóki jeden nie ucieknie drugiemu)

-Po mieście można jeździć dowolną ilość czasu, bez dopisywania się do żadnych turniejów.

-Gracze sami mogą organizować turniej, ustalać wpłatę, na mapie mini-mapie, mają aktualizować się punkty z dostępnymi turniejami.

-Formy turnieju (odcinek do przejechania na mieście, wyścigi na okrążenia, wyścigi ze zmianą biegów po linii prostej)

-Widoczne statystyki gracza (na jakich rodzajach wyścigów ma najwięcej wygranych, ogólny % wygranych)

Evner: Web Design

Se mere: sza co, gra design, online da, gra, e cig, design bra, data entry posao od kuce, create html document includes javascript program creates constructor function named automobile document headinclude properties o, ci design, heathmont o, provirilia o, itarc consult o, musi portal php mysql, city holdings o, musi ecommerce store

Om arbejdsgiveren:
( 1 bedømmelse ) Kraków,Nowy Sacz,Londyn, Poland

Projekt ID: #6047033

4 freelancere byder i gennemsnit zł7673 på dette job

Fynesia

Witam serdecznie , nasza firma jest zainteresowana zleceniem. Jesteśmy w stanie zacząć pracę od zaraz. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenie. Oraz podać ewentualny budżet na to zlecenie, do którego post Flere

zł10555 PLN in 50 dage
(0 bedømmelser)
0.0
Biznesport

Chciałbym bliżej porozmawiać o projekcie i wówczas ustalić konkretną cenę i termin by nie być gołosłownym, na dziś brakuje mi informacji, przydałaby się wstępna specyfikacja. Stworzyliśmy różne serwisy, aplikacje o róż Flere

zł9305 PLN in 40 dage
(0 bedømmelser)
0.0
magdycz55

Nie złożono jeszcze oferty.

zł4861 PLN in 10 dage
(0 bedømmelser)
0.0
richardm55

A proposal has not yet been provided

zł5972 PLN in 20 dage
(0 bedømmelser)
0.0