Lukket

Gra internetowa

Wyścigi samochodowe. Gra będzie miała dwie możliwości trybu rozgrywki (Offline jak i Online). Aby móc grać, trzeba się zarejestrować (jedna wpłata, nie żadne abonamenty).

W trybie rozgrywki online:

-Duże miasto, w nim sklepy z samochodami, które można kupić za zwykłe $ w grze, możliwa zmiana koloru itd., dostępne będą także samochody "Premium", możliwe do kupienia tylko i wyłącznie za złote monety.

-Gra ma być nieliniowa

-Będzie to gra z możliwością zarabiania. Każdy kto będzie chciał brać udział w wyścigach online, będzie musiał kupić 100 złotych monet, wygrywa zawsze tylko jeden, tryb rozgrywki 4-osobowy. Dla przykładu 4x5=20, z czego 10% przechodzi na konto developera.

-Najniższa stawka do wzięcia udziału w wyścigu to 5 złotych monet, najwyższa to 100.

-Ma być możliwość wyzwania przeciwnika napotkanego na mieście, do wyścigu 1 vs 1, tryb rozgrywki wtedy wygląda następująco - przeciwnik który wyprzedzi drugiego, musi oddalić się od niego na odległość 500 m, wtedy wygrywa, teoretycznie taki wyścig może trwać w nieskończność (dopóki jeden nie ucieknie drugiemu)

-Po mieście można jeździć dowolną ilość czasu, bez dopisywania się do żadnych turniejów.

-Gracze sami mogą organizować turniej, ustalać wpłatę, na mapie mini-mapie, mają aktualizować się punkty z dostępnymi turniejami.

-Formy turnieju (odcinek do przejechania na mieście, wyścigi na okrążenia, wyścigi ze zmianą biegów po linii prostej)

-Widoczne statystyki gracza (na jakich rodzajach wyścigów ma najwięcej wygranych, ogólny % wygranych)

Færdigheder: Web Design

Se mere: sza co, gra design, online da, gra, e cig, design bra, data entry posao kuce, ci design, heathmont o, provirilia o, itarc consult, musi portal php mysql, city holdings, musi ecommerce store

Om arbejdsgiveren:
( 1 bedømmelse ) Kraków,Nowy Sacz,Londyn, Poland

Projekt-ID: #6047033

4 freelancere byder i gennemsnit zł7673 for dette job

Fynesia

Witam serdecznie , nasza firma jest zainteresowana zleceniem. Jesteśmy w stanie zacząć pracę od zaraz. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenie. Oraz podać ewentualny budżet na to zlecenie, do którego post Mere

zł10555 PLN in 50 dage
(0 bedømmelser)
0.0
Biznesport

Chciałbym bliżej porozmawiać o projekcie i wówczas ustalić konkretną cenę i termin by nie być gołosłownym, na dziś brakuje mi informacji, przydałaby się wstępna specyfikacja. Stworzyliśmy różne serwisy, aplikacje o róż Mere

zł9305 PLN in 40 dage
(0 bedømmelser)
0.0
magdycz55

Nie złożono jeszcze oferty.

zł4861 PLN in 10 dage
(0 bedømmelser)
0.0
richardm55

A proposal has not yet been provided

zł5972 PLN in 20 dage
(0 bedømmelser)
0.0