Poszukujemy kodera, który specjalizuje się w Woocommerce. Do stałej współpracy i rozbudowy sklepu o nowe funkcjonalności.

Lukket Opslået 1 år siden Betalt ved levering
Lukket Betalt ved levering

Posiadamy sklep internetowy mastersofcovers.com.

Poszukujemy kodera, który specjalizuje się w Woocommerce. Do stałej współpracy

rozbudowy sklepu o nowe funkcjonalności.

Zadania na start:

1. Aktualizacja wordpress i woocommerce (w tej chwili 25 wtyczek + wordpress + motyw)

2. Aktualizacja php do najnowszej wersji (aktualnie php 7.4)

3. Podmiana 5 zdjęcia materiałów, które są na www bezpośrednio na serwerze. Jedno zdjęcie jest używane w wielu miejscach i przy każdym produkcie, więc podmiana ręczna byłaby czasochłonna.

4. Rozbudowa maili po zamówieniu.

Aktualnie wychodzi mail tzw. „conformation email” w chwili, gdy użytkownik złoży zamówienie i zapłaci.

Chcielibyśmy, aby wychodziły też inne maile tzn:

- mail z potwierdzeniem płatności

- mail z informacją, że przystąpiliśmy do realizacji zamówienia

5. Na stronie produktu [login to view URL] chcemy dodać upgradować wtyczkę na wersję płatną, aby moc osadzić więcej zdjęć i filmiki produktowe w galerii zdjęć. Teraz mamy opcję tylko na 3 szt.

6. Dodać nową opcję płatności – Stripe

Jeśli wycena wymaga większej ilości szczegółów - proszę o kontakt.

Do oferty proszę dołączyć linki do zrealizowanych na woocommerce sklepów. Nie będziemy oceniać ich pod kątem graficznym, bardziej pod kątem poprawności działania.

PHP WordPress HTML CSS WooCommerce

Projekt ID: #34382668

Om projektet

12 bud Remote projekt Aktiv 1 år siden

12 freelancere byder i gennemsnit $213 timen for dette job

Sunita0610

Hello, I am a WordPress web , CSS and PHP developer with 12 years of experience. I have read your project description and previously I've worked on similar projects so it will be easy for me to work on your project as Flere

$300 USD in 7 dage
(205 bedømmelser)
7.3
michealperfect

Hello greeting I read your Project Detail you want "Website Swimming Pool Construction" I will build website fully responsive and fast I have done different type of projects on freelancer plate from which i am menti Flere

$320 USD in 4 dage
(232 bedømmelser)
7.3
shubhi8982

Hello, Greetings of the day, I have gone through your project details, I have very strong skills in website and mobile application development. as per the project requirements,I will develop the best simple, unique, Flere

$277.78 USD in 5 dage
(51 bedømmelser)
6.3
Zulfiqar95

Hello. I get your portrayal, I can fix your woo-commerce WordPress website perfectly. I'm a full-stack designer with over 5years of involvement with Html, CSS, Javascript, React Js, PHP, Word Press, Shopify, Woo-commer Flere

$200 USD in 5 dage
(31 bedømmelser)
5.5
anilkr58633

I can gurantree for good product. Hey I'm interested in your project, I have read out your requirements. We have 5+ year experience. We have worked on similar projects to What You are looking for. We Have A Variety of Flere

$10 USD in 7 dage
(0 bedømmelser)
0.0
kamonakhatun3211

Hello There! Thank you so much for reviewing my profile. I've built many large-scale web application projects from the ground up, including ecommerce, hotel booking management, multi-language, and Portfolio websites w Flere

$100 USD in 3 dage
(1 bedømmelse)
0.0