Lukket

Integracja [login to view URL] z dowolnym sklepem internetowym

Przedmiotem zlecenia jest zintegrowanie programu Systim ([url removed, login to view]) z dowolnym sklepem Internetowym.

Systim umożliwia wystawianie faktur, księgowość, prowadzenie magazynu, obsługę zamówień itp. W zleceniu chodzi o to aby można produkty i stany magazynowe z Systim wyświetlać na stronie sklepu (automatyczne pobieranie stanów co pewien czas). Druga sprawa, to to aby zamówienia składane w sklepie automatycznie trafiały do panelu "zamówienia" w Systim. Ostatnia rzecz to wystawianie faktur. Dane do faktury powinny dodać się do Systim i powinna zostać pobrana stamtąd faktura.

Wszystkie te rzeczy można zrobić przez API Systim. Wszelkie połączenia muszą być inicjowane przez Sklep (Systim sam w sobie nie wysyła żadnych komunikatów, jest to jedynie API które odpowiada na zapytania).

API Systim opisane jest w Podręczniku użytkownika, podręcznik dostępny jest na stronach Systim po założeniu konta: [url removed, login to view] (można założyć testowe konto bezpłatne).

Integracja musi zostać wykonana w formie "modułu" do sklepu, tak aby można ją bez problemu podłączyć (najlepiej bez konieczności grzebania w kodzie, chyba że to niemożliwe?), gotowe moduły tego typu można podejrzeć na stronach sklepów.

Wybór sklepu internetowego nie ma znaczenia, chodzi o to aby był to dobry sklep. Sklep może być płatny bądź bezpłatny - nie znam się na sklepach więc proszę o zaproponowanie jakiegoś.

W zasadzie można po prostu przerobić moduł integracji z innym programem, tylko zmieniając delikatnie API. API powinno być w miarę możliwości przetestowane aby mieć pewność że działa. Oczekuję postawienia sklepu na swoim serwerze (tzn. serwerze wykonawcy zlecenia), który po sprawdzeniu przez nas czy działa zostanie przez nas przeniesiony na nasz serwer.

Mile widziane doświadczenie w integrowaniu oprogramowania ze sklepami internetowymi.

Evner: JSON, PHP

Se mere: classifieds pl joomla, cgibinubr_upload pl, captcha formmail pl, call method prepare undefined arp3data pl line, call method prepare undefined arp3data pl, cadproject pl, arp3data pl line, apex pl sql developer, allegro pl api, adulttuba pl, add_posting pl, addlink pl, add captcha formmail pl, accountant certify pl, reduzr gmbh z

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Poland

Projekt ID: #12516737

2 freelancere byder i gennemsnit zł18518518528 på dette job

zł55555555572 PLN på 1 dag
(1 bedømmelse)
4.0
shahiddar

Hello, I am shahid from kashmir. I can prove 100% quality of work on your projects. I am waiting for your response. Over the last 7 years, I have worked for several clients. Joined Freelancer with over 7 years of Flere

zł3703703705 PLN in 0 dage
(1 bedømmelse)
2.5
syncnologies

Hello Sir/ Ma’am, We have pool of dedicated team consisting of certified developers capable enough to handle your project exactly according to requirements and within said time frame. As per shared project de Flere

zł33333333350 PLN på 1 dag
(1 bedømmelse)
0.5