Annulleret

Vytvořit software

Software pro poloautomatické zařazování stránek do katalogu a inzerci

Požadavek:

Stránka zabezpečena heslem

Při přihlášení výběr - Začít inzerci - Začít katalogy - Přidat katalog - Přidat inzertní portál - Přidat stránku k inzerci - Přidat stránku k zařazování do katalogu

Jednoduchý a snadno ovladatelný software, který by umožnil poloautomaticky zařazovat stránky do katalogu a zároveň aby uměl i dělat inzerci.

U přidávání stránky do inzerce ať je možné napsat základní informace, které většina portálů potřebuje.

To jest: Jméno, Telefonní číslo, e-mail, odkaz na stránky, krátký popis (max 160 znaků). (nejlépe nějaká pružná vlastnost pro vytváření nových položek)

Možnost napsat nové inzeráty ke každé stránce a nadpisy do DB ze kterých se bude čerpat při inzerci. Nadpis ani inzerát se nesmí na žádné stránce opakovat v případě jedné várky inzerce.

U přidávání stránek do katalogu kvůli zpětným odkazům ať se mohou napsat o stránce standartní informace. To jest: Title, Description, Keywords, site, E-mail (nejlépe nějaká pružná vlastnost pro vytváření nových položek)

Evner: PHP, Software Arkitektur

Se mere: m.r.i. software, ina t, max k, vytvo, title se, R pro, nil, kv, software converter convert drawings max models, max mobility free software, clone max exact software, design software box image 3ds max, software 3ds max, motel max software, bangla software max, max vray software, cad max software manual, max software companies delhi

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Czech Republic

Projekt ID: #6603827