Lukket

Modyfikacja w skrypcie php filmów online

Witam

Puszkuje osoby która jest wstanie zmodyfikować mój skrypt filmów online.

W skład modyfikacji wchodzi :

1. Poprawienie bota który wyszukuje filmy i seriale tak aby pobierał szybciej i bardziej aktualnie albo ze serwisów które obecnie skanuje lub z hostingów typu Streaming Video.

2. Wprowadzenie segregacji filmów aby na stronie głównej był pokazywane według top oglądane, nowości filmowe, top oglądane seriale, nowości serialowe ( przykład na stronie: [url removed, login to view] ). Również chce aby Filmy i seriale był po układa aby nie dublowały się że film ten sam jest po 30 raz dodatkowo seriale chce aby był również według sezonów i odcinków po układane że jak się wejdzie to od razu widać.

3. Modyfikacje wyszukiwarki aby po wpisaniu szukanego filmu pokazywał film tak jak na stronie [url removed, login to view] jak wpisze się hasło non to pokazuje propozycje filmów. Potem chciał bym aby zostało poprawione dodawanie filmów bo po dodawaniu linki z Streaming Video nie dodaje mi informacji poprawnie.

To są obecnie 3 poprawki które mnie interesują obecnie skrypt jest napisany w php związku z czym szukam osoby dla której takie zlecenie nie stanowi problemu posiadam też inne projekty więc jeśli programista dobrze się wykaże oferuje stała współprace.

Zainteresowany proszę o kontakt na e-mail którym wyśle skrypt w celu zapoznania się z kodem php.

Evner: Ingeniørarbejde, MySQL, PHP, Software Arkitektur

Se mere: wi online, php ci, o online, top te, sam g, php te, online streaming, modyfikacja, ad film, film streaming, online video streaming, streaming online, mysql video streaming, streaming film, ada mysql, client support online php, image editor online php, travian online php ajax script, job online php developer prado, chat online php site, online php browser, sell tickets online php, online php admin panel code creator, online php inbox mailer, full time jobs programmer online php msn

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Poland

Projekt ID: #6012109

1 freelancer byder i gennemsnit zł350 på dette job

nSolutionsPL

Nie złożono jeszcze oferty.

zł432 PLN på 1 dag
(10 bedømmelser)
4.8
emiljasionowski

Zapraszam do kontaktu z chęcią zajmę się Pana projetem, czas wykonania 4 dni. Pracę mogę rozpocząć nawet dzisiaj.

zł618 PLN in 3 dage
(1 bedømmelse)
2.7
artvr

Nie złożono jeszcze oferty.

zł350 PLN in 5 dage
(4 bedømmelser)
2.3