Lukket

Dotazník - anketa

Potřebuji vytvořit jednoduchý dotazník, který bude mít jednu otázku a na tu může člověk zvolit jen jednu ze dvou možností odpovědi. Tento dotazník chci přes kód vložit na webové stránky u webnode.cz. Nicméně hlavní funkcí tohoto dotazníku bude, že člověk když zvolí odpověď – tak klikne na tlačítko – například nazvané odpovědět a hned se automaticky bude sdílet odkaz na stránku (na které je umístěn dotazník) s obrázkem na jeho profilu na facebooku (nejlépe i s jeho odpovědí a uvedením otázky, na kterou odpovídal) a to se pak musí hned zobrazit i jeho přátelům na jejich profilech, aby klikli na daný odkaz a přišli na danou webovou stránku.

Případně vytvořit nějakou alternativu, která bude mít stejnou funkci, například, že na danou otázku odpoví formou komentáře a tento komentář se musí odeslat kliknutím na jedno tlačítko, nazvané například odpovědět a to hned po jedno kliknutí na to tlačítko to způsobí, že dojde ke sdílení odkazu na stránku (na které je umístěna otázka) s obrázkem na jeho profilu na facebooku (nejlépe i s jeho odpovědí a uvedením otázky, na kterou odpovídal) a to se pak musí hned zobrazit i jeho přátelům na jejich profilech, aby klikli na daný odkaz a přišli na danou webovou stránku.

Smyslem je, aby na danou webovou stránku přišlo co nejvíce lidí, tedy přátele lidí, kteří na otázku odpověděli a aby taky odpověděli a sdílelo se to na jejich zdi na facebooku na tedy i se to zobrazilo jejich přátelům

Chci vytvořit takto celkem 3 – 4 různé otázky – samostatně jako dotazníky, které budou mít uvedenou funkci a vždy 2- 3 možnosti odpovědi – a já si určím, kdy a na kterou webovou stránku je umístím (přes kód na [url removed, login to view])

Evner: Elektroniske Formularer, Ingeniørarbejde, PHP, Software Udvikling, Webservices

Se mere: lo p, vytvo, tla, ebay will let list feedback 100, poker website let start dollars, boink let normal, let joomla users post articles, easy let clients edit text website, let tomcat server know website, please let know will start project, let wap work iphone, website let type japanese, let japanese translation

Om arbejdsgiveren:
( 2 bedømmelser ) Jince, Czech Republic

Projekt ID: #6027819

1 freelancer byder i gennemsnit $35 på dette job

tarantulaaha

Ahoj. Za jak dlouho to musi byt hotovy? Jestli jsem to spravne pochopil tak kazdy dotaznik musi byt predstaven samostatnym kodem?

$35 USD in 3 dage
(0 bedømmelser)
0.0