I gang

Skrypt sprawdzający emaile

Proszę napisać program, który sprawdzi poprawność adresów email, taka funkcję ma anomail ale on sprawdza max po 5 tys. adresów a chciałbym coś większego aby sprawdzał większą ilość chociaż 20 tys. lub więcej on sprawdza po dns dostawcy chyba że znacie lepszą metodę.

Færdigheder: C programmering, PHP

Se mere: email cy, contakt forma java skrypt, neobux skrypt, action skrypt flv, special emaile, skrypt pay per bid

Om arbejdsgiveren:
( 3 bedømmelser ) Sulecin, Poland

Projekt-ID: #5982915

Tildelt til:

artvr

Tak jak pisałem na mailu, napiszę skrypt który będzie sprawdzał nielimitowaną ilość maili i sprawdzał je po rekordach mx oraz składni. Zostawia tylko te maile które są prawdziwe czyli zawierają rekordy mx.

zł30 PLN in 3 dage
(2 bedømmelser)
1.4

4 freelancere byder i gennemsnit zł57 for dette job

MalakianPL

Witam, napisze dla pana takową aplikacje z najszybszą metodą sprawdzania poprawności, dzięki kodzie maszynowym. Licze na szybką odpowiedź :)

zł60 PLN in 3 dage
(1 bedømmelse)
1.7
Devhawks

Hi, I am a dynamic problem solver,I have seen your details and assured you to do it best for you exactly as you expecting with great quality and faster complete rate. I am started new on freelancer but doing Php( Mere

zł72 PLN på 1 dag
(2 bedømmelser)
1.2
LesiuBc

Witam, z miłą chęcią zrealizuję to zlecenie. Od kilku lat zajmuję się programowaniem, a w szczególności pisaniem skryptów w PHP. Prosiłbym o dokładniejsze opisanie zlecenia. Do jakich celów jest to potrzebne, z pew Mere

zł65 PLN på 1 dag
(0 bedømmelser)
0.0