Lukket

Program z matlaba z fizjologi na wczoraj :)

witam, pilnie potrzebuje pomocy przy projekcie z matlaba do czwartku do wieczora z fizjologii. projekt ma byc prosty. OTO tematy: Tematy na ćwiczenia z fizjologii.

1. Spot reklamowy/antyreklamowy fikcyjnego leku.

2. Analiza eliminacji leku z organizmu z uwzględnieniem adsopcji/desorpcji na albuminie (można wykorzystać definicję współczynnika podziału).

3. Analiza eliminacji leku w obecności drugiego leku z którym wchodzi w interakcje.

4. Inne zastosowania modelu 1 przedziałowego (fizjologiczne) (oprócz tego co było tematem ćwiczeń) Uwaga: nowe możliwości daje umiejętność rozwiązania numerycznego – taką umiejętność powinni Państwo posiąść po ćwiczeniach z modelem 2 przedziałowym – wystarczy dokonać kilku zmian aby uzyskać rozwiązanie numeryczne modelu 1 przedziałowego.

5. Analiza modelu 2 przedziałowego. Można wykorzystać model, z którym mieli Państwo do czynienia podczas ćwiczeń (dla niektórych jeszcze przyszłość). Można dokonać analizy wrażliwości modelu na zmiany jego parametrów z odniesieniem do rzeczywistości.

6. Wykorzystanie modelu 2 przedziałowego do analizy innego procesu fizjologicznego (nie homeostazy cholesterolu) – należy uwzględnić możliwość zmiany równań. Np. procesy na poziomie komórkowym.

7. Projekt tabletki 2 wymiarowej (jak ktoś potrafi to 3 D) zapewniającej w określonym przedziale czasu równomierne uwalnianie substancji w niej zawartej (można wykorzystać umiejętność śledzenia dyfuzji)

8. Wykorzystując zdjęcie mikroskopowe kolby synaptycznej, przeprowadzić analizę przekazania sygnału z błony presynaptycznej do postsynaptycznej . Rozważyć dyfuzję cząsteczek sygnałowych, które muszą pokonać określoną drogę w określonym czasie.

9. Zastosowanie modelu „drapieżnik-ofiara” do procesów fizjologicznych (np. makrofag-mikrob)

10. Program wspomagający diagnostykę lekarską do automatycznego wyznaczania miejsc złamania kości (osoba, która się zdecyduje może otrzymać zdjęcie Rtg )

Nic wiecej nie jest powiedziane jak to ma wygladac ale ma to byc prsty program jutro moge podesłac program pokazujacy wartosc cholesterolu u człowieka jako przykład.

Prosze o szybki kontakt :)

Evner: Matlab and Mathematica

Se mere: 3 d model, posi, nik, program matlab, program za chip na facebook poker, program na bidrivals, java program na jou tube, anticheat program na csdownload, anti cheat program na cs, model matlab, raffle affiliate program, clicking close program, staff roster program

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Poland

Projekt ID: #5991515

1 freelancer is bidding on average zł666 for this job

zain437

A proposal has not yet been provided

zł666 PLN in 5 dage
(9 bedømmelser)
4.4