Lukket

Obchodní manažer

Do našeho grafického studia v Praze sháníme posilu do týmu. Jedná se o pozici business managera. Hledáme muže či ženu, kteří se nebojíkomunikovat s klienty, dodavateli a nebojí se vzít telefon a oslovit stávající nebo nové obchodní partnery. Manager bude vytvářet kalkulace a prezentovat své nápady. Nedílnou součástí také bude komunikace s ostatními pracovníky a zadávání úkolů k daným zakázkám. Vaší rolí bude také vedení nejrůznějších projektů.

Je důležité, abyste měli opravdový zájem o obchod a také chuť na sobě pracovat. Důležité budou také konzultace s obchodními partnery.

Co nabízíme:

- Dobré platové ohodnocení (záleží na Vašich zkušenostech a dohodě)

- Přátelský kolektiv mladých lidí

- Možnost profesního růstu

- Možnost vést vlastní projekt

- Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy

- Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru

- Nástup klidně zítra či dle dohody

Evner: Kommunikation, Email Markedsføring, Leads, Markedsføring, Salg

Se mere: a tradução do texto i want your job chocolate taster, copy writer łódź, copywriter praca zdalna łódź, freela produção de conteúdo, freelance łódź łódzkie oferty pracy, freelancer de criação de conteúdo de web, freelancer produção de conteúdo, freelancer rekruter łódź, freelancer łódź, grafik 3d freelancer łódź, oferty pracy grafika i web design łódź, posição freelancer garçonete são bernardo do campo, praca copywriter łódź, praca freelancer łódź, praca programista ruby on rails łódź, professor de administração freelancer são caetano do sul de freelancer em são paulo sp, qual a função do web designer, qual é a função do web designer, where do i find a web page designer in st lucie co fl, projektový manažer

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Czech Republic

Projekt ID: #17635170