Lukket

Zmieniony layout strony, przerwał skrypt [jquery-GM] – Naprawa

Witam,

ostatnio jedna ze stron internetowych na której miałem zainstalowany skrypt, stworzony (akurat za friko) przez pewnego użytkownika, została graficznie dość mocno zmieniona. Z owym użytkownikiem nie mogę się skontaktować (ostatnia jego wiadomość na forum, jest sprzed 2 lat).

Sam zupełnie nie znam się na pisaniu skryptów, ale wiem, że dla osoby obeznanej w temacie, coś takiego jak miałem wcześniej, to dość szybko wyjdzie spod palców.

Tamten gość zrobił go ekspresowo.

Chodzi o tę stronę/podstronę – [url removed, login to view]

Zmiany jakie ma zawierać skrypt:

1. Zawsze wyświetlają się spotkania piłki nożnej o kursie 1,35-2,50 na gospodarza (gość w tym przypadku nas nie interesuje – stąd skreślone kursy u niego na ss poniżej), od teraz na najbliższe 2 dni.

2. Po wybraniu jakiegokolwiek spotkania, pojawia się na nowej stronie tabela ligowa (znajduje się ona zaraz pod kursami)

[url removed, login to view]

[url removed, login to view]

, chodzi o to, by na naszej głównej stronie wyświetlały się tak jak widać na ss (przykład z pierwszym spotkaniem):

[url removed, login to view]

– grafika z ostatnich 5 spotkań gospodarza i gościa, między nimi – miejsce gospodarza i gościa w tabeli ligowej, a także z prawej strony (za grafiką gościa) – forma z ostatnich 5 spotkań, jednych i drugich w postaci cyfrowej [suma] (3 pkt. – zwycięstwo, 1 pkt. remis, 0 pkt. porażka). Czcionka tekstu: pogrubiona Calibri, rozmiar – 20.

3. Czasami pojawiają się również puchary i spotkania ligowe, które także mają pucharowy system rozgrywek, np.:

[url removed, login to view]

one niech nie będą brane pod uwagę. Zresztą i tak nie posiadają w sobie tabeli z grafiką formy, czy konkretnych miejsc w ów tabeli ligowej, więc niechaj będą z góry ignorowane przez skrypt.

To w sumie tyle. Tamten gość, zrobił go bardzo szybko w Greasemonkey. Mogę podesłać kod, jeżeli będzie trzeba, by przyśpieszyć to jeszcze bardziej. Tam były oprócz tego co wyżej, dodatkowo, kolejne rzeczy, jak np. aktualizacja wszystkich spotkań (kursy się zmieniają – jednych meczy przybywa, drugich ubywa) co 5 min, albo podział spotkań na zakładki. Tutaj jednak już tego nie wymagam, najwyżej samemu będę sobie odświeżał listę.

Ktoś się zgłosił do mnie, jakiś czas temu i zrobił za free – na szybko, coś takiego:

[url removed, login to view]

Jak widać, jedynie rezultaty ostatnich 5 spotkań umieścił na stronie głównej, w bardzo skąpej postaci.

Napisał mi, że nie zna zanadto tego języka i nie ma zbyt dużo czasu na jego ogarnięcie, tak to by zrobił jak należy..

Pytałem się pewnego programisty, za ile by to zrobił, wycenił na około 60-80 zł.

Może ktoś mógłby zrobić to jeszcze ciut taniej? Chodzę jeszcze do szkoły, każdy grosz się liczy :)

Pozdrawiam

Evner: Grease Monkey, Javascript, jQuery / Prototype

Se mere: zbudujsfinalizuj stron internetow, zbuduj/sfinalizuj stron? internetow?, zbuduj stron?, zbuduj stron, projektowanie stron internetowych warszawa, projektowanie stron internetowych aukcyjne, projektowanie i programowanie stron www, pozycjonowanie stron freelancer, freelancer tworzenie stron internetowych, freelancer projektowanie stron, freelance gliwice budowa stron www, freelance * gliwice budowa stron www, dodawanie stron wyszukiwarek, layout jquery, jquery layout generator, ui layout jquery, system cache dla stron php, popup layout ajax zend jquery, layout jquery cakephp, layout creator jquery, jquery ui layout, jquery slider layout, jquery slider free layout, jquery layout issues, jquery layout columns drag drop

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Poland

Projekt ID: #12530682

2 freelancere byder i gennemsnit zł454 på dette job

greg1992

Pracuję na co dzień jako WebDeveloper od 8 lat. Mogę podjąć się tego zadania za kwotę podaną w moje ofercie.

zł833 PLN in 30 dage
(0 bedømmelser)
0.0
marketEars

Myślę, że sugerowana wycena jest relatywnie niska, ale bez względu na to spróbuję pomóc, z całego serca, w końcu chodzi o efektywność w zarobku na bukmacherce ;))...

zł75 PLN in 7 dage
(0 bedømmelser)
0.0