Annulleret

Zbuduj stronę internetową

Poszukuję osoby, która szybko i sprawnie stworzy stronę z linkami partnerskimi ze strony [url removed, login to view], podobną do www.totalmoney.pl.

Główne menu strony powinno składać się z następujących elementów:

- pożyczki (chwilówki, bez bik, w 15 minut)

- kredyty (gotówkowe, hipoteczne, dla firm, inwestycyjne, mieszkaniowe)

- konta bankowe (osobiste, firmowe)

- dla firm (pożyczki, kredyty, leasing, finansowanie)

- ubezpieczenia

Każda z podstron powinna zawierać spis wszystkich dostępnych partnerów (lista dostępna po zalogowaniu w [url removed, login to view]) z odnośnikami do formularzy rejestracyjnych z linkiem partnerskim, który dostarczę. W sidebarze potrzebne miejsce na dodatkowe reklamy, w footerze musi być podlinkowana cała struktura witryny.

Mam wykupioną domenę, hosting oraz gotowy logotyp. Strona może być w czystym HTMLu albo na WordPressie, tutaj pełna dowolność. Chciałbym zobaczyć projekt graficzny jednej strony z listingiem przed wdrożeniem całego projektu. Wygląd powinien budzić zaufanie odwiedzającego, potrzebne będą dodatkowe elementy przyciągające uwagę, takie jak porównanie kredytów z suwakami kwoty i okresu kredytowania, ale niekoniecznie funkcjonalne (prowadzące do listy kredytów). Liczę na inwencję i zaangażowanie zleceniobiorcy. Płatność przelewem mBank / PayPal po wykonaniu zlecenia.

Evner: CSS, Grafisk Design, HTML, PHP, Web Design

Se mere: logotyp design, mbank, logotyp, php projekt, graphic design logotyp, projekt php, file hosting script url upload, established hosting company sale, russian hosting, subversion hosting, using joomla yahoo web hosting, linux game hosting, user galleries adult image hosting, wwwfree adult video hosting tim tubecom, game server hosting templates

Om arbejdsgiveren:
( 2 bedømmelser ) Szczecin, Poland

Projekt ID: #6055814