Annulleret

Zbuduj stronę internetową

Poszukuję osoby, która szybko i sprawnie stworzy stronę z linkami partnerskimi ze strony [url removed, login to view], podobną do www.totalmoney.pl.

Główne menu strony powinno składać się z następujących elementów:

- pożyczki (chwilówki, bez bik, w 15 minut)

- kredyty (gotówkowe, hipoteczne, dla firm, inwestycyjne, mieszkaniowe)

- konta bankowe (osobiste, firmowe)

- dla firm (pożyczki, kredyty, leasing, finansowanie)

- ubezpieczenia

Każda z podstron powinna zawierać spis wszystkich dostępnych partnerów (lista dostępna po zalogowaniu w [url removed, login to view]) z odnośnikami do formularzy rejestracyjnych z linkiem partnerskim, który dostarczę. W sidebarze potrzebne miejsce na dodatkowe reklamy, w footerze musi być podlinkowana cała struktura witryny.

Mam wykupioną domenę, hosting oraz gotowy logotyp. Strona może być w czystym HTMLu albo na WordPressie, tutaj pełna dowolność. Chciałbym zobaczyć projekt graficzny jednej strony z listingiem przed wdrożeniem całego projektu. Wygląd powinien budzić zaufanie odwiedzającego, potrzebne będą dodatkowe elementy przyciągające uwagę, takie jak porównanie kredytów z suwakami kwoty i okresu kredytowania, ale niekoniecznie funkcjonalne (prowadzące do listy kredytów). Liczę na inwencję i zaangażowanie zleceniobiorcy. Płatność przelewem mBank / PayPal po wykonaniu zlecenia.

Færdigheder: CSS, Grafisk Design, HTML, PHP, Web Design

Se mere: logotyp design, mbank, logotyp, php projekt, graphic design logotyp, projekt php, established hosting company sale, russian hosting, subversion hosting, linux game hosting, game server hosting templates

Om arbejdsgiveren:
( 2 bedømmelser ) Szczecin, Poland

Projekt-ID: #6055814