Lukket

Projekt asszisztens (banki informatika)

Projekt asszisztenst keresünk banki informatikai megoldás bevezetéséhez

Azonnali kezdéssel, első körben 2 hónapra, de lehetőség szerint hosszú távon – Budapesti helyszínnel.

Feladataid lesznek:

• Projektszervezés és adminisztráció

• Részvétel az ügyfélmegbeszéléseken

• Az üzleti igények adminisztrációja, nyilvántartása

• Felhasználói kézikönyv, illetve oktatási anyagok készítése

Elvárásaink vannak, méghozzá:

• Jó kommunikációs készség

• Szervezőkészség, koordinatív képesség

• Alapvető számítógépes ismeretek (WORD, EXCEL)

Előny ha

• Rendelkezel helyzetfelismerő képességgel, problémamegoldó képességgel, és határozott vagy

• Van némi rendszerszervezői, kézikönyv írói, és/vagy projektadminisztrációs tapasztalatod

• Ágazati ismereted az IT, és/vagy banki területen

• Jól tudsz angolul – képes vagy a feladataidat legalább részben angol nyelven is ellátni

Amit cserébe kapsz

• Versenyképes fizetés, elismerés, karrierlehetőség

• Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség és tapasztalat, változatos, kommunikatív munka

• Kulturált, barátságos munkakörnyezet, munkakultúra, lelkes csapat. (Na jó, a csapatot nem kapod meg, de dolgozhatsz velük.)

Amennyiben nem félsz a kihívásoktól és megmérettetéstől, valamint úgy érzed, van még mit tanulnod, akkor nosza, jelentkezz, és küldd el a fényképes önéletrajzodat. Az önéletrajz mellett várunk egy rövid motivációs levelet, szóval hogy mik az erősségeid, mi a fontos Neked, és mik a rövid és középtávú céljaid. Aztán majd meglátjuk, mi sül ki belőle.

Færdigheder: Excel, Teknisk Forfatning, Virtuel Assistent, Word

Se mere: writing az, projekt , els, amit, projekt excel, majd, informatika, design website search bar, animated picture scroll bar, flash menu bar, progress bar script, copy folder progress bar, vtiger projekt modul install, rid scroll bar iframe, add scroll bar

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Hungary

Projekt-ID: #6036993

3 freelancere byder i gennemsnit €1333 for dette job

zoral0

Még nem kapott javaslatot

€1250 EUR in 3 dage
(0 bedømmelser)
0.0
kova311

Szia! Érdekel a munkalehetőség. Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezem. Az önéletrajzomat , ha megadsz egy email cimet, el tudom küldeni. Üdvözlettel, Kovács Gábor

€1500 EUR in 3 dage
0.0
gonczi66

0.0