Annulleret

Potrzebny fotograf amator z dobrym aparatem

Potrzebuję osoby, która 9 lipca wykonałaby zdjęcia budynków/nieruchomości w Warszawie - w okolicach Śródmieścia, Pragi. Osoba która lubi robić zdjęcia i ma dobry aparat. Praca około 1-2h (w godzinach do uzgodnienia). Warunek konieczny - dobra znajomość języka angielskiego w mowie (osoba która potrzebuje zdjęć nie mówi po polsku).

Evner: Engelsk(USA), Fotografi, Polsk

Placering: Warsaw, Poland

Se mere: copy typing 9, arm 9, anum z, london z, fotograf site, fotograf peter orevi, cms fotograf, means fingerprint fotograf release, fotograf kontakt, fotograf gavle, reduzr gmbh z, fotograf website cms, amator tube, adult amator tube, fotograf freelance portal

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Toruń, Poland

Projekt ID: #17254156

8 freelancere byder i gennemsnit $14/time for dette job

$16 USD / time
(13 bedømmelser)
5.8
ciiizix

Dzień dobry, myślę, że jestem świetnym kandydatem z wielu względów: 1. od lat mieszkam za granicą, więc mówię płynnie po angielsku 2. z zawodu jestem architektem, więc zdjęcia budynków robie na codzień. Wrzucam moje Flere

$16 USD / time
(27 bedømmelser)
4.1
cestis

Hej. Mieszkam w Warszawie i chętnie zrobię te zdjęcia dla Ciebie. Mój angielski jest na bardzo dobrym poziomie zarówno w mowie jak i piśmie. Pisz śmiało w razie czego.

$15 USD / time
(1 bedømmelse)
1.0
alreadytakenme

Dzien dobry, jestesm zainteresowana ta oferta pracy. Czy moge prosic o wiecej szczegolow? Pozdrawiam

$15 USD / time
(0 bedømmelser)
0.0
OlgaMarchewka

Dzień dobry. Nie jestem z Warszawy, ale 9 lipca akurat będę więc jedynym problemem może być gorsza znajomość miasta, ale jeżeli zostanę wybrana, to zrobię wszystko by wykonać zadanie jak najlepiej.

$12 USD / time
(0 bedømmelser)
0.0
GosiaMikowska

Jestem z Warszawy. Fotografuję od lat. Mam dobre aparaty i obiektywy potrzebne do zdjęć nieruchomości. Mogę też zaoferować przewiezienie tej osoby autem pod wskazane adresy. Zapraszam!

$12 USD / time
(0 bedømmelser)
0.0
kasiaroth

Witam, mam przyjemność polecić swojego sąsiada oto jego instagram, [!] [!] Pozdrawiam serdecznie Kazia

$12 USD / time
(0 bedømmelser)
0.0
$11 USD / time
(0 bedømmelser)
0.0