Lukket

Doplnění zboží do prestashopu

Hledám někoho za 80 Kč/h, kdo doplní do shopu produkty. Systém běží na prestashopu, předchozí zkušenosti s prestashopem budu požadovat, drobné věci mohu doučit. Bude se jednat o menší počet zboží s podrobnějším popisem tj. propracované parametry, barevné varianty, obrázky.

Práce vzdáleně, nelpím na setkání! Očekávám jeden ukázkový produkt, za který následně samozřejmě zaplatím. Můžete ode mne očekávat spolehlivost a rozumnou komunikaci.

Přednost dostanou lidi se zkušeností s copywritingem, kteří budou umět i napsat dobré texty (zřejmě texty ale dodám). Více informací zatím není třeba, a proto prosím rovnou pouze vážné zájemce.

Bude se jednat o rozsah celkem 3-5000 Kč.

Evner: Copywriting, Prestashop

Se mere: proto, ete , men 2014, copywriting men, vat 21is added bill 750, create account vat number website oscommerce, vat included prices, virtuemart vat display, modernbill vat european, vat a2billing, virtuemart vat hack, multiple vat zen cart, vat handling ecommerce, prices vat included

Om arbejdsgiveren:
( 3 bedømmelser ) Praga, Czech Republic

Projekt ID: #5797202

3 freelancere byder i gennemsnit €4/time for dette job

sertilekus

Dobrý den, Mám zkušenost s Prestashop. Tuto webovou stránku aktualizoval jsem na verzi 1.5.6.2: [login to view URL] Budu pracovat rychle a efektivně. Bylo by zajímavé pracovat s vámi.

€3 EUR / time
(5 bedømmelser)
3.2
lsbusiness

I am from SLOVAKIA. V Preste som ešte nepracoval ale ovládam Joomlu a Wordpess myslím si, že sa to dokážem rýchlo doučiť.

€6 EUR / time
(0 bedømmelser)
0.0
PenickaMartin

Přemýšlím nad napsanými texty tak, abych odhadl, zda jsou texty prodejné či nikoliv. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

€4 EUR / time
(0 bedømmelser)
0.0