Lukket

Vytvořit Android aplikaci pro službu Drink taxi

Dobrý den,

potřebuji vytvořit aplikaci pro provoz drink taxi. Aplikace musí mít 3 části. Administrační a databázovou část, která poběží na klasickém PC a řidičskou část, která poběží na mobilech řidičů.

Základní body pro administrační část:

- zobrazení mapy

- na mapě v reálném čase zobrazena poloha řidičů

- rozlišení obsazeného řidiče a neobsazeného řidiče

- formulář pro zadání zakázky řidičům - aplikace sama vybere řidiče, který je momentálně prní v pořadí (řidiči se v zakázkách střídají podle určeného pořadí, které se neustále točí), jehož dojezdový čas k zákazníkovi v nastaveném limitu (např. 10 min). Pokud tato podmínka nebude splněna, bude aplikace porovnávat dojezdové časy dalších řidičů v pořadí, až najde toho, který se do limitu vejde a tomu zakázku přiřadí.

- možnost zadání zakázky ručně konkrétnímu řidiči mimo pořadí

- možnost odebrání zakázky řidiči

- možnost zadávání zakázek do fronty. Při uvolnění řidiče automatické přiřazení zakázky.

- po kliknutí na řidiče v mapě zobrazení zákl. informací (číslo posádky, jméno, auto, tel.)

- po odeslání zakázky řidiči zobrazit potvrzení, že zakázku přijal

- zobrazení cílové destinace, kterou řidič zadá v řidičské části na svém telefonu.

- přijmutí informace z řidičské části o ceně, délce, datu začátku a konce ukončené zakázky a zapsání těchto dat do databáze. Na základě této informace odeslání SMS zákazníkovi.

Základní body pro databázovou část:

-evidence zakázek - pořadové číslo zakázky, číslo řidiče, počet ujetých km, celková cena, poplatek firmě

-každý řidič ve své aplikaci musí vidět údaje o svých zakázkách (pořadové číslo zakázky, číslo řidiče, počet ujetých km, celková cena, poplatek firmě)

Základní body pro řidičskou část:

- Na obrazovce aby byly vidět tyto ikony: čas, signál GPS, signál telefonu, pořadí mezi řidiči, počet posádek celkově, počet posádek volných, zakázky ve frontě existují-li.

- při přijímání zakázky telefon vydává zvuk. Řidič má možnost zakázku přijmout nebo odmítnout. Po odmítnutí automaticky zakázka přiřazena řidiči v pořadí.

- při přijmutí zakázky se zobrazí obrazovka, na které bude: čas, signál GPS, signál tel., jméno klienta, adresa klienta, druh vozu, barva vozu, poznámka z dispečinku, odhadovaný čas dojezdu ke klientovi (dle GPS) a u předobjednávek čas, na který klient službu předobjednal.

- řidiči budou mít možnost skrz aplikaci komunikovat jak se zákazníkem (SMS), tak s centrálou (SMS, callbacky, vnitřní chat)

- při nabírání klienta řidič určí přibližný cíl cesty kliknutím do mapy.

- v průběhu cesty se na displeji zobrazuje ujetá vzdálenost a cena cesty. Po ukončení přepravy se vyúčtovaná částka odešle do administrační části, která odesílá sms klientovi.

Ve zkratce jde o to, aby řidiči nemuseli vypočítávat cenu ručně, aby byl zákazník informován o tom, kdy přesně bude náš řidič na místě a aby v centrále měli přehled o tom, kde zrovna se řidiči pohybují.

Evner: Android, Windows Skrivebord

Se mere: min hu, android to pc, android pc, tom b, pro z, vytvo, taxi gps, pro/e, pro e, le do na, DRINK, dle, dal, asy, android taxi, android pro, esn, android jak, gps auto sms, chat windows android

Om arbejdsgiveren:
( 0 bedømmelser ) Czech Republic

Projekt ID: #6328705

5 freelancere byder i gennemsnit €1088 på dette job

Jincheng921

Hello sir. I'm a senior mobile developer with 6 years rich experience. I had worked extensively with objectiveC, Java, C++, PHP, XCode, Eclipse to have a strong skill on OOP and beautiful design patterns Worked in G Flere

€526 EUR in 10 dage
(16 bedømmelser)
6.6
seekdeveloper

Dobrý den, Přečetl jsem váš příspěvek a pochopil Váš požadavek. Mám dobré zkušenosti při práci s Wordpress / Magenta / Joomla / Drupal / PHP / Python / Java / MySQL / HTML5 / CSS3 / Laskavě projít mé prác Flere

€1052 EUR in 10 dage
(3 bedømmelser)
5.7
gkddps

I got a fair comprehension about your project. Please come on chat for further discussion. Benefits u get: 1. 2 Months Free Tech Support 2. W3C Compliant Code, So Pages Load Faster & Rank Well in Search Engines Flere

€555 EUR in 10 dage
(0 bedømmelser)
0.0
baliop02

Please add Me (((((((((((((((([Removed by Freelancer.com Admin])))))))))))))))))))))))) for more discuss ............................................................................................................... Flere

€250 EUR på 1 dag
(0 bedømmelser)
0.0
Martin47

Dobry den, som vyvojar z Prahy, v pripade potreby ochotny sa osobne stretnut. Mam skusenosti s pracou s databazami, pracu s google engine (GDrive ulozisko, Google Maps lokalizacia), vyvoj pre android (a iPhone, Win8 Flere

€3055 EUR in 30 dage
(0 bedømmelser)
0.0