Zaprojektuj ulotkę Bieszczady Ekology

 • Status: Closed
 • Præmier: zł150
 • Modtagne indlæg: 6
 • Vinder: JacekDemczak

Konkurrence Instruktioner

Witam Państwa firma realizuje pionierski projekt w bieszczadach są to wycieczki krajoznawcze w bieszczadzkim parku narodowym ecomeleksem pojazdem na prąd
potrzebujemy ulotki która przekona ludzi aby do nas przyjechali i przejechali się trasa
umieszczę tutaj rózne materiały i pomózcie dbać o ekologie w bieszczadach

Trasa Ustrzyki Górne - Wołosate ( Tarnica )
Tekst z którego proszę sobie coś wybrać do ulotki przedstawiam poniżej szukam osób kreatywnych przekonujących ta ulotka ma zachęcać
TRASA 2
Ustrzyki Górne – Wołosate (Tarnica)
Wołosate ( Tarnica)- Ustrzyki Górne
„Nie byłeś na Tarnicy, nie byłeś w Bieszczadach”- zapraszamy do zwiedzania Bieszczadzkiego Parku Narodowego naszym EKOMELEKSEM (Śladami Watahy).
Start Ustrzyki Górne parking. Koniec trasy Wołosate- punkt sprzedaży biletów pod Tarnicą.
Długość trasy 7 km. Piękna, malownicza trasa, wzdłuż rzeki z widokiem na góry.
Jeździmy na energii odnawialnej, ponieważ zależy nam na tym, aby nasze piękne Bieszczady pozostały nadal tak samo piękne, tak samo dzikie i przede wszystkim bez spalin.
Zapraszamy do naszego EKOMELEKSA, a poczujesz czar tych wspaniałych gór i wiatr we włosach. EKOMELEKS to najnowsza atrakcja w Bieszczadach - jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, przede wszystkim ze względu na swój elektryczny napęd i możliwość ekologicznego przemieszczania się kilkunastu osób naraz.
Wołosate to doskonała baza wypadowa w wyższe partie Bieszczadów. Po drodze dowiesz się ciekawych informacji o historii Parku i nacieszysz się widokiem przepięknej przyrody, a przy okazji pooddychasz świeżym górskim powietrzem. Będąc już w Wołosatym warto zwrócić uwagę na torfowisko wysokie „Wołosate” oraz obelisk poświęcony pamięci B. Kranz - sołtys Wołosatego.  W okresie letnim "życie" w Wołosatem skupia się zazwyczaj w okolicach parkingu. W sezonie jest on mocno zapełniony samochodami. Nie trzeba chyba, więc dłużej przekonywać, że wybór EKOMELEKSA jest dobrym pomysłem.
Tarnica to najwyższa góra polskich Bieszczad i nie bez powodu cieszy się takim uznaniem wśród turystów, lubiących piesze górskie wycieczki. Na szczyt prowadzą dwa szlaki turystyczne. Na głównej kulminacji znajduje się punkt geodezyjny i żelazny krzyż ustawiony w 1987 r. upamiętniający – wraz z wmurowaną tablicą – pobyt Korola Wojtyły z  5 sierpnia 1953. Tarnica stanowi najbardziej atrakcyjny punkt widokowy w polskich Bieszczadach. Poza przepiękną panoramą najbliższych grzbietów górskich, w pogodne dni można zobaczyć Połoninę Równą, Połoninę Krasną, a nawet zarysy Tatr.
Podróżując z nami, wysłuchasz wielu barwnych opowieści: przewodników bieszczadzkich, rodzimych zakapiorów dzięki czemu już malownicza trasa stanie się bardziej magiczna.
Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, dzieci ( będą zachwycone!).
Dlatego już się nie zastanawiaj i wyrusz z nami EKOMELEKSEM śladami Watahy!

Anbefalede Evner

Arbejdsgiverfeedback

“ok jest wporzadku”

Profilbillede fomes, Poland.

Bedste indlæg fra denne konkurrence

Se flere indlæg

Offentlig Præciserings Opslagstavle

Ingen beskeder endnu.

Sådan kommer du i gang med konkurrencer

 • Opret din konkurrence

  Opret din konkurrence Hurtigt og nemt

 • Få tonsvis af indlæg

  Få tonsvis af indlæg Fra hele verden

 • Tildel det bedste indlæg

  Tildel det bedste indlæg Download filerne - Nemt!

Opret en Konkurrence Nu eller slut dig til os i dag!